Gurmania Logo
Gurmania Logo
Doğal
tarifi uzaklardan, lezzeti bu topraklardan!

Gurmania

Ayraç
Gurmania’nın en büyük iddiası orijinal reçetelerle gerçek tatlar sunmak. Bunu sağlamak için her ürünümüzde orijinal reçete kullanıyoruz ama Türkiye içerisinde bile bir yöreye ait lezzeti başka bir yörede aynı tatta yemek oldukça zor. Çünkü iklim, malzeme kalitesi-çeşidi, suyun değerleri gibi değişkenler nihai ürünün tadını büyük oranda etkiliyor.
Biz de “o yerinde yenir” tabusunu yıkmak için kolları sıvadık, reçetelerimizi bulduk. Avrupa’dan getirdiğimiz alanında uzman şefler ile birlikte orijinal reçeteleri İstanbul şartlarına adapte ederek tüm ürünlerimizde gerçek lezzeti yakaladık. Bu yolculuğa günlük 50 adet ürün kapasitesi ile başladığımız fabrikamızda bugün günlük 35 bin adet ürünü her gün aynı kalitede, tazelikte ve doğallıkta beğeninize sunuyoruz.
Gurmania - Tarihçe
gurmania
Profesyonel ve Eşsiz Lezzetler
Ayraç
Sağlık ve lezzeti buluşturduğumuz şubelerimizde, 7'den 70'e her damak zevkine uygun tatlarla hizmet veriyoruz. Beykoz’daki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile “Pastacılık ve Unlu Mamül” üretimi yapıyoruz. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü, Bakırköy ve Kadıköy Moda’da bulunan şubelerimiz İstanbulluların uğrak mekanları... Ürünlerimiz Türkiye’de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından özenle üretiliyor.
Neden Gurmania?
Almanya, İsveç ve Avusturya’nın geleneksel lezzetlerini tamamen kendi üretimimiz olan malzemelerle, katkısız ve doğal halleriyle beğeninize sunuyoruz. Bu özel ve taze; tatları, müşteri memnuniyeti, sağlıklı üretim ve hijyen kurallarını önceleyerek sizlere ulaştırıyoruz.
Gurmania - Tarihçe
Gurmania - Tarihçe
Üretim Sürecimiz
Ürünlerimiz için gerekli tüm malzemeleri en doğalından, katkısız olanlardan ve en lezzetlilerinden seçiyoruz. Alanında uzman Avrupalı şeflerin denetiminde, orijinal reçeteye uygun şekilde üretimi gerçekleştiriyoruz.
Amacımız
Amacımız, öncelikle tüm İstanbulluları, Türk damak tadına uygun olduğunu düşündüğümüz Avrupa lezzetleriyle tanıştırmak. Sonra, yoldan geçerken gözü takılan, bir köşede soluklanırken burnuna taze kokular sızan, internette bu ürünleri araştırırken markamızla karşılaşan, arkadaş ortamında övgülere şahit olmuş herkese kahvesinin yanına rastgele bir tatlı isteyecek güveni vermek, damaklarda yer edinmek…
Gurmania - Tarihçe
crossmenuchevron-right